Украинская диаспора в Канаде.

Главная Форум Иммиграция в Канаду Спорные вопросы Украинская диаспора в Канаде.

В этой теме 2 ответа, 3 участника, последнее обновление  Александр Соколинский 1 год, 3 мес. назад.

Просмотр 3 сообщений - с 1 по 3 (из 3 всего)
 • 17.05.2015 - 09:40 #6123

  Здравствуйте!У меня такой вопрос.Мой отец родом с Львовской области,этнический украинец Русский Владимир Филиппович,в В 47 году их семью раскулачили и сослали в Сибирь,город Прокопьевск.Мой отец тогда был ребёнком,его отец то есть мой дед Русский Филипп,Отец рассказывал,что в Канаде есть родственники,можно ли узнать о родственниках хоть какую информацию?

  19.01.2017 - 12:52 #6711

  Шановні українці.Зворушений історією допомоги патріотами із Торонто украхнському священнику Івану Катькало репресованому російськими окупантами в Криму.Особисто з ним знайомий по боротьбі проти блокування росіянами наших військових у Перевальному та за збереження української церкви при військовій частині. Я пройшов обидва Майдани,разом з Олегом Сенцовим якого росіяни кинули до вязниці допомагав українським військовим під час загарбання Криму Росією та продовжую працювати на волонтерських засадах доставляючи на власному автомобілі гуманітарні грузи в зону АТО.Звертаюся до Вас за допомогою у публікації своїх наукових та публіцистичних робіт присвячених ранньосередньовічному етапу історії України повязаному з історією європейських гунів часів легендарного Аттіли.Незважаючи на величезний спротив а в радянські часи і репресивні заходи проти моїх вчителів — лауреата Шевченківської премії,автора визначного роману з науковою післямовою Меч Арея І.І.Білика,проф.Г.К.Василенка та проф. Сергієнка Г.Я. ми зважаючи на вивчення писемних та археологічних джерел переносимо час становлення української державності з часів козацтва та гетьманщини до періоду володарювання над Європою та частьиною Азії могутньої держави так званих гунів /це не самоназва/ нащадками яких на думку великого кола науковців різних часів є українці. Сподіваюсь на виручені від публікації кошти відремонтувати свій автомобіль для тогощоб продовжувати доставляти все необхідне нашим воїнам зокрема 55-й артилерійській бригаді ЗСУ.

  13.02.2017 - 19:30 #6730

  Доброго дня земляки…З 2 по 5 березня в Коламбусі штат Огайо відбудуться змагання на фестивалі Арнольда Шварценеггера зі стронгспорту де серед учасників будуть дві українки Ольга Лящук та Лідія Гунько.Дівчата готуються дуже потужно і в минулому році посіли 3 місце…Для успішного виступу наша команда потребує вашої підтримки в якості уболівальників…Будемо дуже вдячні вам якщо ви приїдете та підтримаєте наших дівчат на змаганнях…З повагою менеджер команди Олександр Соколинський..Для особистого контакту пишіть asokolinsky@mail.ru

Просмотр 3 сообщений - с 1 по 3 (из 3 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.